Деталі типографіки - картинки для робочого столу, №6459

Деталі типографіки - картинки для робочого столу, №6459
Викорстовувати шпалери в комерційних цілях забороняється.
24 / 65
Вам подобається ця шпалера?
Patrners:
Розширення мого монітору:
Стандартні:
Широкоформатні:
iPad, таблетні PC:
Нетбуки:
Всі шпалери є безкоштовними для скачування. Проте, викорстовувати шпалери 'Деталі типографіки - картинки для робочого столу, №6459' в комерційних цілях забороняється. Всі права на картинки належать їхнім авторам.
PC Для того щоб встановити "Деталі типографіки - картинки для робочого столу, №6459" як шпалери на робочому столі, виберіть розмір вище, а потім натисніть на кнопку 'Завантажити', щоб зберегти зображення на робочому столі комп'ютера. Клацніть правою кнопкою миші на фотографії, які ви зберегли і виберіть опцію 'Зберегти малюнок як' або 'Зробити фоновим малюнком'.
Mac Для того щоб встановити "Деталі типографіки - картинки для робочого столу, №6459" як шпалери на робочому столі, виберіть розмір вище, а потім натисніть на кнопку 'Завантажити', щоб зберегти зображення на робочому столі комп'ютера. Клацніть правою кнопкою миші на робочому столі і виберіть 'Змінити фон робочого столу'. Перейдіть до фотографії, яку ви завантажили, і клацніть на неї.
Автор:
admin
Теги:
Деталі типографіки, Висока якість
Переглядів:
11354
Завантажень:
798
Рейтинг:
9.3 / 10
(Всього голосів 2865)
Оригінальний розмір:
2560 x 1920 px
BB Код: (форум, гостьова книга або профіль)
HTML-код: (для вашого сайту або блогу)
Пряме посилання: (пряме посилання на зображення)
Постійне посилання на цю сторінку

Розкажіть своїм друзям про цю класну шпалеру =)
Ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви залишите кілька теплих слів про "Деталі типографіки - картинки для робочого столу, №6459":