Для двох моніторів - шпалери для робочого столу, №42263

Для двох моніторів - шпалери для робочого столу, №42263
Викорстовувати шпалери в комерційних цілях забороняється.
145 / 258
Вам подобається ця шпалера?
Patrners:
Розширення мого монітору:
Широкоформатні:
Всі шпалери є безкоштовними для скачування. Проте, викорстовувати шпалери 'Для двох моніторів - шпалери для робочого столу, №42263' в комерційних цілях забороняється. Всі права на картинки належать їхнім авторам.
PC Для того щоб встановити "Для двох моніторів - шпалери для робочого столу, №42263" як шпалери на робочому столі, виберіть розмір вище, а потім натисніть на кнопку 'Завантажити', щоб зберегти зображення на робочому столі комп'ютера. Клацніть правою кнопкою миші на фотографії, які ви зберегли і виберіть опцію 'Зберегти малюнок як' або 'Зробити фоновим малюнком'.
Mac Для того щоб встановити "Для двох моніторів - шпалери для робочого столу, №42263" як шпалери на робочому столі, виберіть розмір вище, а потім натисніть на кнопку 'Завантажити', щоб зберегти зображення на робочому столі комп'ютера. Клацніть правою кнопкою миші на робочому столі і виберіть 'Змінити фон робочого столу'. Перейдіть до фотографії, яку ви завантажили, і клацніть на неї.
Автор:
admin
Теги:
Для двох моніторів, Різне
Переглядів:
5934
Завантажень:
656
Рейтинг:
7.4 / 10
(Всього голосів 719)
Оригінальний розмір:
2560 x 1024 px
BB Код: (форум, гостьова книга або профіль)
HTML-код: (для вашого сайту або блогу)
Пряме посилання: (пряме посилання на зображення)
Постійне посилання на цю сторінку

Розкажіть своїм друзям про цю класну шпалеру =)
Ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви залишите кілька теплих слів про "Для двох моніторів - шпалери для робочого столу, №42263":