Поза цивілізацією - шпалери для робочого столу, №38215

Поза цивілізацією - шпалери для робочого столу, №38215
Викорстовувати шпалери в комерційних цілях забороняється.
46 / 107
Вам подобається ця шпалера?
Patrners:
Розширення мого монітору:
Стандартні:
iPad, таблетні PC:
Нетбуки:
Всі шпалери є безкоштовними для скачування. Проте, викорстовувати шпалери 'Поза цивілізацією - шпалери для робочого столу, №38215' в комерційних цілях забороняється. Всі права на картинки належать їхнім авторам.
PC Для того щоб встановити "Поза цивілізацією - шпалери для робочого столу, №38215" як шпалери на робочому столі, виберіть розмір вище, а потім натисніть на кнопку 'Завантажити', щоб зберегти зображення на робочому столі комп'ютера. Клацніть правою кнопкою миші на фотографії, які ви зберегли і виберіть опцію 'Зберегти малюнок як' або 'Зробити фоновим малюнком'.
Mac Для того щоб встановити "Поза цивілізацією - шпалери для робочого столу, №38215" як шпалери на робочому столі, виберіть розмір вище, а потім натисніть на кнопку 'Завантажити', щоб зберегти зображення на робочому столі комп'ютера. Клацніть правою кнопкою миші на робочому столі і виберіть 'Змінити фон робочого столу'. Перейдіть до фотографії, яку ви завантажили, і клацніть на неї.
Автор:
admin
Теги:
Поза цивілізацією, National Geographic фото
Переглядів:
13620
Завантажень:
12
Рейтинг:
8.7 / 10
(Всього голосів 4327)
Оригінальний розмір:
1024 x 768 px
BB Код: (форум, гостьова книга або профіль)
HTML-код: (для вашого сайту або блогу)
Пряме посилання: (пряме посилання на зображення)
Постійне посилання на цю сторінку

Розкажіть своїм друзям про цю класну шпалеру =)
Ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви залишите кілька теплих слів про "Поза цивілізацією - шпалери для робочого столу, №38215":