National Geographic фото - Тло для робочого стола, №38719

National Geographic фото - Тло для робочого стола, №38719
Викорстовувати шпалери в комерційних цілях забороняється.
78 / 104
Вам подобається ця шпалера?
Patrners:
Розширення мого монітору:
Стандартні:
iPad, таблетні PC:
Нетбуки:
Всі шпалери є безкоштовними для скачування. Проте, викорстовувати шпалери 'National Geographic фото - Тло для робочого стола, №38719' в комерційних цілях забороняється. Всі права на картинки належать їхнім авторам.
PC Для того щоб встановити "National Geographic фото - Тло для робочого стола, №38719" як шпалери на робочому столі, виберіть розмір вище, а потім натисніть на кнопку 'Завантажити', щоб зберегти зображення на робочому столі комп'ютера. Клацніть правою кнопкою миші на фотографії, які ви зберегли і виберіть опцію 'Зберегти малюнок як' або 'Зробити фоновим малюнком'.
Mac Для того щоб встановити "National Geographic фото - Тло для робочого стола, №38719" як шпалери на робочому столі, виберіть розмір вище, а потім натисніть на кнопку 'Завантажити', щоб зберегти зображення на робочому столі комп'ютера. Клацніть правою кнопкою миші на робочому столі і виберіть 'Змінити фон робочого столу'. Перейдіть до фотографії, яку ви завантажили, і клацніть на неї.
Автор:
admin
Теги:
Uncategorized, National Geographic фото
Переглядів:
9093
Завантажень:
766
Рейтинг:
8.8 / 10
(Всього голосів 2626)
Оригінальний розмір:
1024 x 768 px
BB Код: (форум, гостьова книга або профіль)
HTML-код: (для вашого сайту або блогу)
Пряме посилання: (пряме посилання на зображення)
Постійне посилання на цю сторінку

Розкажіть своїм друзям про цю класну шпалеру =)
Ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви залишите кілька теплих слів про "National Geographic фото - Тло для робочого стола, №38719":