Небо, луна і сонце - заставки для робочого столу, №19255

Небо, луна і сонце - заставки для робочого столу, №19255
Викорстовувати шпалери в комерційних цілях забороняється.
50 / 90
Вам подобається ця шпалера?
Patrners:
Розширення мого монітору:
Широкоформатні:
Всі шпалери є безкоштовними для скачування. Проте, викорстовувати шпалери 'Небо, луна і сонце - заставки для робочого столу, №19255' в комерційних цілях забороняється. Всі права на картинки належать їхнім авторам.
PC Для того щоб встановити "Небо, луна і сонце - заставки для робочого столу, №19255" як шпалери на робочому столі, виберіть розмір вище, а потім натисніть на кнопку 'Завантажити', щоб зберегти зображення на робочому столі комп'ютера. Клацніть правою кнопкою миші на фотографії, які ви зберегли і виберіть опцію 'Зберегти малюнок як' або 'Зробити фоновим малюнком'.
Mac Для того щоб встановити "Небо, луна і сонце - заставки для робочого столу, №19255" як шпалери на робочому столі, виберіть розмір вище, а потім натисніть на кнопку 'Завантажити', щоб зберегти зображення на робочому столі комп'ютера. Клацніть правою кнопкою миші на робочому столі і виберіть 'Змінити фон робочого столу'. Перейдіть до фотографії, яку ви завантажили, і клацніть на неї.
Автор:
admin
Теги:
Небо, луна і сонце, Природа
Переглядів:
21068
Завантажень:
1746
Рейтинг:
9.5 / 10
(Всього голосів 1661)
Оригінальний розмір:
1440 x 900 px
BB Код: (форум, гостьова книга або профіль)
HTML-код: (для вашого сайту або блогу)
Пряме посилання: (пряме посилання на зображення)
Постійне посилання на цю сторінку

Розкажіть своїм друзям про цю класну шпалеру =)
Ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви залишите кілька теплих слів про "Небо, луна і сонце - заставки для робочого столу, №19255":